BALTASAPI DANIŞMANLIK MERKEZİ - ESRA AVGÖREN

İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺23,00
İndirimli : ₺16,10

Yazar: ESRA AVGÖREN
Edebi Türü: Masal
Kurgu Türü: Masal
80 SAYFA

SERT KAPAK

 

:

Mantis önemli bir bilim böceği. Asistanı ise gübre böceği Aygulus. Aygulus'un var oluş amacı, Mantis'in aksine problem üretmek ve her şeyi alt üst etmek.

Mantis, sıra dışı yaklaşımları sayesinde problem olarak görülen konulara kalıcı çözümler geliştiriyor ve bir danışmanlık merkezi işletiyor: Baltasapı Danışmanlık Merkezi. Burası bildiğin danışmanlık merkezlerinden çok farklı. İnsan şehrinden uzakta; çayırın içinde, insanlara değil; böceklere hizmet veriyor. Bu zamana kadar türlü türlü böceklere, eklem bacaklılara, sürüngenlere hizmet verdi. Danışan olarak gelen herkese faydalı oldu. Bunlardan biri de Tırtıl Aksak. Bütün hayatını etkileyen büyük bir odaklanma problemi var. Bu yüzden en büyük hayali olan kelebek olmaya bile ulaşamıyor. Ömrünün sonuna kadar tırtıl olarak kalacağı için etrafındakiler tarafından eleştiriliyor. Bu problemi çözmek için yoluMantis'le kesişiyor. Baltasapı Danışmanlık Merkezi'nde her günün yeni bir macera ve eğlence kaynağı olduğunu öğreniyor.

Sen de bu serüvene katılmak ve nasıl kanatlanacağını keşfetmek istiyorsan ihtiyacın olan tek şey kitabın sayfalarını çevirmek.