Benzer Ürünler
BİTİRİM İKİLİ - AFRİKA KITASINDA
BİTİRİM İKİLİ - AFRİKA KITASINDA

Bitirim İkili Afrika Kıtasında - Uçuk Kaçık Maceralar

İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺27,50
İndirimli : ₺19,25

:
"Merhaba, benim adım Avni. Yani tam olarak söylemek gerekirse Avni Uçuk... Bir de arkadaşım var, onun adı Nuri Kaçık... Biz çok önemli, çok gizli bir teşkilatın çok çok çok gizli üyeleriyiz. Bağlı olduğumuz gizli teşkilatın adı "Kötülerle ve Felaketlerle Mücadele Teşkilatı." Kısaltması: KÖFTE
 
Tamam, gülmeyin. Heyy! Size söylüyorum! Buradan gülüşmelerinizi duyabiliyorum. Köfte diye teşkilat mı olur, demeyin. Oluyor işte. Ben de tam olarak anlamış değilim. Zaten kime anlattıysak inandıramadık. Bari siz inanın diye de yaşadıklarımızı kitap haline getirelim dedik. Başımızdan geçenleri herkes öğrensin istedik…
 
Size şimdilik sadece şu kadarını söyleyebilirim. Anlattıklarımızın hepsi gerçek! Şşeyy, aslında sadece bir kısmı desek, daha doğru olur... "
 
"Bizim Nuri okumayı 3.sınıfın sonunda, öğretmenin sabrı ve mücadelesi sayesinde öğrendi. Hatta bizim öğretmen bu yüzden ödül bile aldı.
 
Yazma konusunda hâlâ sıkıntılı... Bizim öğretmenin söylediğine göre Çinli bilim insanları Nuri'nin yazısını çözmek için çalışıyorlarmış. Benim dışımda sınıfla pek ilgisi yok. Bende ne buluyor anlamıyorum. "