Fantastik Hikâyeler Serisi 4.5.6. Sınıf

İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺145,37
İndirimli : ₺101,76
* ₺12,36 'den başlayan taksitlerle

FANTASTİK HİKAYELER SERİSİ

* CAN AVAR SERİSİ (5 KİTAP)

* SUMARNA SET-(5 KİTAP)

 

:

CAN AVAR

 

Can Avar. Aslında sıradan bir çocuk. Her gün dünyayı kurtarmasını saymazsak tabii!

Kurt adamlar, hayaletler, mumyalar, vampirler, uzaylılar. Hepsiyle tek başına savaşıyor. Bizler de onun sayesinde yatağımızda rahat uyuyabiliyoruz. Ah! Bir de büyükleri bu  başarılarına inandırabilse. Mesela annesini evlerinin  bir ejderha tarafından ısıtıldığına ikna edebilse ya da yıllardır kedi diye besledikleri hayvanın aslında bir rakun olduğunu herkes öğrense. Anlayacağınız Can'ın büyüklere anlatmak istediği çok şey var!

 

Hazır mısınız? Can yine acayip bi' maceranın içine dalıyor. Ürkünç bi' aynanın içine hapsoluyor ve her şey tersine dönüyor. İyiler kötü, kötüler iyi oluyor! Acaba Can en sevdiği insanların kötü ikizleriyle nasıl savaşacak? Çünkü bu alternatif dünyada bildiğimiz tüm kurallar tepetaklak olmuş! Bakalım Can ve takımı bu işin, pardon aynanın içinden çıkabilecek mi? Anlayacağınız yine bi' dolu acayiplik, gariplik ve biraz da iğrenç şey bu kitapta sizleri bekliyor!

 

SUMARNA 

 

Beş dünyalı bir evren, iki güneşli bir gezegen, kapı muhafızları, hırslı Hırıldak ırkı, Kara Horuk ve inanılmaz bir macera! 
Cesur Topuz'un yetiştireceği muhafız ve GobulluGobuldak, Kara Horuk ve Hırıldaklara karşı galip gelemezlerse huzur dolu Sumarna'yı hiç de güzel bir gelecek beklemeyecek!
Sen de bu fantastik dünyaya katıl, beş kitabı oku, macerayı yaşa!

 

(Tanıtım Bülteninden)