SON KAHRAMANLAR
SON KAHRAMANLAR

Son Kahramanlar - Recep Şükrü Apuhan

İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺18,50
İndirimli : ₺13,00

:
I. Dünya Savaşı'ndan; Sarıkamış, Çanakkale, Gazze, Galiçya, Yemen, Medine.
Kurtuluş Savaşı'na; İzmir, Antep, Urfa, Maraş, Sakarya.
Son Kahramanlar.
Çanakkale Geçilmez kitabı baskı üstüne baskı yapan, kısa sürede 60 bin satan Recep Şükrü Apuhan'ın ses getirecek yeni kitabı. Tek vücut haline gelmiş bir milletin, vatanı istila etmek isteyen düşmana karşı bağımsızlığını, onurunu ve bayrağını korumak için neler yapabileceğini bütün dünyaya gterdiği destanlar kitaplaştı.
Araştırmacı Yazar Recep Şükrü Apuhan, "olmak ya da olmamak" arasında gidip gelen, düşmanlar tarafından yazılmaya çalışılan kaderini değiştiren Türk Milletinin, Mehmetçiğin destansı mücadelesini kaleme aldı.
Son 150 yılı bilmeyenlerin bugünü anlamasını imkânsız olarak gören yazar, bu kitapta I. Dünya Savaşı'nda; Çanakkale'den Yemen'e bütün cephelerde çekilen çileleri, yoklukları, gösterilen akıl almaz yiğitlikleri ve Anadolu'daki son savaşı; Kurtuluş Savaşı'nı cephe cephe, şehir şehir ele alarak anlatıyor.
Bu kitap; 1914-1922 yılları arasında en çetin imtihanlardan yüzünün akı ile çıkmış bir aşkı anlatıyor. Belki o hüzne, hasrete, o vatan uğruna hayatlarını feda eden kahramanlara, Son Kahramanlar'a karışmak istersiniz. Belki o yalnızlığa bir son vermek istersiniz diye.